تریلر SAND LAND دارای اکشن شدید در طوفان های شن دالود است


درباره Bandai Namco زمین شنی در آماده‌سازی برای عرضه در هفته آینده، توسعه‌دهنده تریلر جدیدی را منتشر کرده است که یک انتخاب واضح اما بعید به نظر می‌رسد: Sandstorm از Darude. با کمال تعجب، به خوبی هماهنگ می شود و همچنین چیز مهمی را آشکار می کند. با این حال، Beelzebub می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. آن را در زیر بررسی کنید.

بازیکنان می توانند انواع وسایل نقلیه را ایجاد کنند که هر کدام دارای قابلیت های متفاوتی هستند، مانند ماشین های شناور برای حرکت در زیر آب و زمین های ناهموار و تانک های جنگی برای مبارزه با دشمنان. آنها می توانند تا پنج نفر را در یک زمان حمل کنند، اما در برخی مواقع به نظر می رسد که Beelzebub می تواند دستان خود را بالا بیاورد و قدرت خود را برای انجام حملات سبک و سنگین انجام دهد.

او می‌تواند مهارت‌ها و توانایی‌های جدیدی را در طول بازی بیاموزد تا در نبرد مؤثرتر شود و همراهانش Sheriff Rao، Thief و Anne نیز در این امر کمک می‌کنند. زمین شنی این بازی در تاریخ 26 آوریل در سراسر جهان برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. دموهای رایگان در حال حاضر در همه پلتفرم ها در دسترس هستند. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید