تریلر تحسین شده SAND LAND تحسین منتقدان را برجسته می کند


باندای نامکو زمین شنیتوسعه یافته توسط ILCA. Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl شهرت و در دسترس برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، Xbox One و PC. می‌توانید بررسی ما را در اینجا بررسی کنید، اما ناشر تریلر ستایش جدیدی را منتشر کرده است که در آن ستایش‌ها از سایر رسانه‌ها بیان شده است. آن را در زیر بررسی کنید.

بر اساس مانگا 2000 آکیرا توریاما، زمین شنی این در دنیایی پسا آخرالزمانی با دشت های شنی تقریبا بی پایان و کمبود شدید آب اتفاق می افتد. در حالی که ارتش پادشاهی منابع زیادی از آب را ذخیره می کند، به شاهزاده شیطان Beelzebub، کلانتر رائو و دزدان بستگی دارد که چشمه افسانه ای را پیدا کنند. با این حال، همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست و این سه نفر برای موفقیت باید بر بسیاری از چالش ها و پیش داوری ها غلبه کنند.

Beelze قادر به نبرد تن به تن است و متحدانی برای ارائه پشتیبانی دارد و بازیکنان همچنین می توانند وسایل نقلیه مختلفی را برای مبارزه با دشمنان شخصی سازی و هدایت کنند. هر کدام مزایای دیگری نیز دارند، مانند توانایی Jump-Bot برای رسیدن به ارتفاعات بالا و سرعت بیشتر موتور سیکلت. اگر به گیم پلی علاقه مند هستید، نسخه ی نمایشی رایگان را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید