Samurai Shodown نت کد بازگشتی را در PS4، Xbox Series X/S و فروشگاه Epic Games دریافت می کند.


این توسط SNK، توسعه دهنده و ناشر اعلام شده است. ارواح سامورایی نت‌کد بازگشتی به نسخه‌های PS4، Xbox Series X/S و PC نسخه فروشگاه Epic Games اضافه شد. این یک پیشرفت بزرگ در نحوه عملکرد چند نفره بازی است، با جبران پیش‌بینی‌کننده تأخیر بالا از طریق کد شبکه بازگشتی، به جای تأخیر و گیم‌پلی کند سیستم مبتنی بر تأخیر.

بازگرداندن کد شبکه ارواح سامورایی نسخه PC این بازی مدتی است که در حال توسعه بوده و نسخه آزمایشی آن برای آزمایش نت کد در سال 2023 منتشر شده است.از طرف دیگر، نسخه Steam بازی، ارواح سامورایی این بازی از سال گذشته با نت‌کد بازگشتی اجرا می‌شود، اما برخی از نسخه‌های کنسول بازی و نسخه فروشگاه Epic Games بر روی رایانه شخصی در نهایت با همان نسخه برابری می‌کنند.

شایان ذکر است که نسخه‌های نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان هنوز دارای نت‌کد بازگشتی نیستند و SNK فاش نکرده است که آیا این پلتفرم‌ها به‌روزرسانی نت‌کد را دریافت خواهند کرد.

ارواح سامورایی برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است. با انتشار نت‌کد بازگشتی بر روی اکثر پلتفرم‌ها، اکنون زمان خوبی برای بررسی بازی است، زیرا پایگاه بازیکنان بازی احتمالاً افزایش می‌یابد. بررسی ما را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی مبارزه ای بررسی کنید.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید