گسترش Saints Row برای ماه های می، جولای و آگوست برنامه ریزی شده است.مناطق جدید رایگان برای همه بازیکنان


اراده ها ردیف مقدسین ممکن است گروه Embracer با کاهش سرعت عملکرد راه‌اندازی مجدد مواجه شده باشد، اما همچنان در حال دریافت به‌روزرسانی بزرگی برای محتوای خود در سال جاری است. در نقشه راه به‌روزرسانی شده، توسعه‌دهنده تأیید کرد که دارندگان Expansion Pass در ماه‌های می، جولای و آگوست سال جاری این نسخه را دریافت خواهند کرد.

ممکن است انتشار آن را مشاهده کنید سرقت و خطرماموریت های کمپین جدید، سلاح ها، وسایل نقلیه، لوازم آرایشی و غیره را اضافه می کند. همراه با Expansion 3 (که در ماه آگوست منتشر شد)، بر اساس کمپین ساخته شده و داستان قدیس را ادامه می دهد.

سیرک قتل داک کچام یک حالت بازی انفرادی جدید است که در ماه جولای عرضه می شود و در “نسخه (بیشتر) پیچ خورده منطقه مورد علاقه ما از Santo Ireso قرار دارد. مناطق جدید نیز اضافه شده است و برای همه بازیکنان رایگان است. اولین مورد، Sunshine Springs در ماه می، همراه با حالت سلفی و بهبودهای مبارزه است.

همچنین یک به‌روزرسانی رایگان کیفیت زندگی در ماه جولای و دومین منطقه رایگان در ماه آگوست ارائه می‌شود. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد. ردیف مقدسین برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. برای اطلاعات بیشتر، بررسی رسمی ما را بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *