برنامه‌نویس Saints Row، Volition را تعطیل می‌کند


Volition، استودیو پشت سر Saints Row، Red Faction، Agents of Mayhem، و بسیاری دیگر بسته شده اند. توسعه دهنده این خبر را در یک پست رسمی لینکدین اعلام کرد و اذعان کرد که شرکت مادر Embracer Group “تصمیم دشواری را برای بستن فوری Volition” پس از ارزیابی “اهداف استراتژیک و عملیاتی” استودیو گرفته است.

در این پیام آمده است: “برای 30 سال، تیم Volition با افتخار سرگرمی های در سطح جهانی را برای طرفداران در سراسر جهان ایجاد کرده است.” ما با انگیزه اشتیاقمان برای جامعه خود، همیشه در تلاش بوده ایم که خوشحال، شگفت زده و لذت ببریم.

“در ژوئن سال جاری، گروه Embracer یک برنامه بازسازی را برای تقویت Embracer و حفظ موقعیت رهبری خود در صنعت بازی های ویدئویی اعلام کرد. ما آن را ارزیابی کردیم و تصمیم دشواری را برای بستن فوری Volition گرفتیم.

“برای حمایت از تیم خود، ما متعهد به ارائه کمک های شغلی و کمک به خانواده Volition برای ایجاد یک انتقال آرام هستیم. از مشتریان و طرفداران خود در سراسر جهان برای عشق و حمایت آنها در طول سال ها سپاسگزاریم. من این کار را خواهم کرد.”

آخرین نسخه اصلی Volition بود ردیف مقدسین، سال گذشته منتشر شد. در زمان عرضه، این عنوان جهان باز با نظرات متفاوت و نظرات متفاوت مخاطبان مواجه شد. گروه Embracer عملکرد بازی را «بسیار قطبی‌کننده» خواند و گزارش‌هایی مبنی بر عملکرد تجاری ضعیف بازی در اوایل سال جاری نیز منتشر شد.

نوامبر گذشته، Embracer Group موارد زیر را اعلام کرد: ردیف مقدسین در راه اندازی در بحبوحه بازسازی داخلی، شرکت Volition را از برچسب انتشارات خود، Deep Silver خارج کرد و آن را تحت کنترل Gearbox قرار داد.

ردیف مقدسین تا اکتبر سال گذشته تعداد بازیکنان از مرز یک میلیون نفر گذشت. سومین و آخرین DLC، آهنگ غبار و یخ، اوایل این ماه منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *