نویسنده سریال Saga درباره Saga Frontier 2 Remaster می گوید: “لطفا کمی بیشتر صبر کنید.”


در جولای 2022، Play-Asia سهام اسکوئر انیکس را فهرست کرد. حماسه مرز 2 برای عرضه در ماه آگوست برای PS4 و Nintendo Switch برنامه ریزی شده است. بسیاری فکر می کردند که ممکن است یک نسخه مجدد یا ریمستر به طور تصادفی قبل از اعلام رسمی منتشر شده باشد، اما مورد دوم هرگز اتفاق نیفتاد.

در مقام چهلم حماسه عاشقانه در طول پخش Re;univerSe، خالق سریال آکیتوشی کاوازو به لیست خاصی اشاره نکرد. با این حال، از آنجایی که حماسه مرز 2 ' بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن گرفت و به احتمال ریمستر اشاره کرد. با توجه به ترجمه Gematsu، این یک “اعلام بازسازی مجدد نیست، پس لطفا برای آن کمی بیشتر صبر کنید.”

“راستش، مطمئن باشید که اگر منتظر بمانید ناامید نخواهید شد. لطفا صبور باشید.” اعلام رسمی هنوز فاصله زیادی دارد، اما به نظر می رسد نشان می دهد که یک ریمستر در دست ساخت است.

حماسه مرز 2 در سال 1999 برای پلی استیشن وان در ژاپن و بعداً در اروپا و آمریکا در سال 2000 منتشر شد. به دلیل گیم پلی غیر خطی، پس زمینه های آبرنگ و موسیقی متن، تحسین منتقدان را دریافت کرد.منتظر بروزرسانی های بیشتر در مورد ریمستر احتمالی باشید یا بررسی کنید Saga Frontier Remastered، بر اساس نسخه قبلی خود، اینجا است. مورد دوم برای PS4، PC، Nintendo Switch، iOS و Android در دسترس است و شامل محتوای جدید و ویژگی‌های کیفیت زندگی است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید