Saga Emerald Beyond هم اکنون برای PS4، PS5، PC، Nintendo Switch، iOS و Android در دسترس است.


جدیدترین عنوان اصلی Square Enix حماسه سری در حال حاضر موجود است حماسه زمرد فراتر. با داشتن 6 شخصیت قابل بازی و 17 جهان برای کاوش، قابل پخش بر روی PS4، PS5، Nintendo Switch، PC، iOS و Android است. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

هر شخصیت هدف متفاوتی دارد، چه در نقش Ameya Aisling که تلاش می‌کند قدرت جادویی خود را به دست آورد، چه در نقش دیوا شماره 5، یک خواننده سابق که تبدیل به ربات می‌شود تا صدا و خاطراتش را دوباره به دست آورد. هنگامی که بازیکن جهان را کاوش می کند، با رویدادهای مختلفی روبرو می شود که چندین پایان برای باز کردن قفل دارند.

مبارزات از یک جدول زمانی استفاده می کند که به بازیکنان این امکان را می دهد تا قبل از حمله دشمنان را قطع کنند. با این حال، مکانیزم‌هایی مانند یادگیری تصادفی حملات در طول نبرد از طریق سیستم Glimmering یا اجرای زنجیره‌هایی به نام United Attacks برای وارد کردن آسیب‌های عظیم نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر، حماسه زمرد فراتر و برای اینکه ببینید چگونه بازی می کند، گیم پلی گسترده تر را اینجا ببینید. همچنین می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان را امتحان کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید