Saga Emerald Beyond Demo در 4 آوریل برای PS4، PS5، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.


اسکوئر انیکس اعلام کرد حماسه زمرد فراتر نسخه آزمایشی رایگان در تاریخ 4 آوریل در دسترس خواهد بود. این در نیمه شب به وقت محلی برای Nintendo Switch، PS4 و PS5 در دسترس است، در حالی که بازیکنان رایانه شخصی می توانند از طریق Steam در ساعت 9 صبح به وقت محلی به آن دسترسی داشته باشند.

محتوای دمو ناشناخته است، اما یک کلیپ همراه در توییتر سه شخصیت را نشان می‌دهد: تسونانوری میدو (که یک عروسک جادویی را کنترل می‌کند)، آمیا آیسلینگ (یک جادوگر شاگرد)، و دیوا شماره 5 (روباتی با صدا و خاطرات) به نظر می رسد که یک شخصیت قابل بازی نشان داده شده است. مهر و موم شده). همچنین مشخص نیست که آیا پیشرفت به بازی منتقل می شود و بازیکنان می توانند از جایی که متوقف شده اند ادامه دهند.

حماسه زمرد فراتر شش شخصیت قابل بازی را ارائه می دهد که هر کدام دارای داستان و مسیر منحصر به فردی هستند که به شما امکان می دهد 17 دنیای مختلف را کشف کنید. بسته به اعمال شما، داستان منشعب می شود و می توانید به پایان های مختلفی برسید. در 25 آوریل در سراسر جهان منتشر خواهد شد. گیم پلی اخیر متمرکز بر اکتشاف، مبارزه و تعامل شخصیت ها را اینجا ببینید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید