Saber Interactive گروه Embracer را ترک می کند و در قراردادی 500 میلیون دلاری خصوصی می شود – شایعه


در بحبوحه تعطیلی استودیو و تعدیل کارکنان در گروه Embracer، یکی از بزرگترین استودیوهای آن، Saber Interactive، گزارش شده است که در حال جدا شدن است. جیسون شرایر از بلومبرگ در گفتگو با یک فرد آشنا با این معامله گزارش می دهد که گروهی از سرمایه گذاران خصوصی این استودیو را تا سقف 500 میلیون دلار خریداری کردند.

Saber Interactive خصوصی خواهد شد، اما گزارش شده است که توسعه ادامه خواهد داشت جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی. همچنین به نظر می رسد گزینه ای برای همراهی سایر شرکت های تابعه Embracer Group وجود دارد.

این بازی نقش آفرینی در سال 2021 به عنوان سازنده Aspyr معرفی شد، اما گزارش های بعدی نشان داد که Saber به دلیل مشکلات توسعه، این نقش را بر عهده گرفته است. شایعه شده بود که ظرف چند روز لغو می شود اما هنوز در حال توسعه است.

شرایر در توییت دیگری گفت که بازسازی آن هنوز در حال توسعه است، اگرچه “من نمی توانم قول بدهم که واقعاً منتشر شود.” مشخص نیست که چگونه همه اینها با دیزنی، صاحب فیلم، همراه خواهد بود. جنگ ستارگان یک IP با حقوق انحصاری نسخه کنسول یا پلی استیشن.

خروج Saber Interactive به دنبال تغییرات عمده دیگری در صنعت، از جمله کاهش مشاغل در استودیو پلی‌استیشن و الکترونیک آرتز، بسته شدن استودیو SIE لندن و Ridgeline Games، و لغو پروژه‌هایی مانند خدمات زنده رخ داد. گزارش شده است که او کشته شد. فلز تاب خورده و اول شخص جنگ ستارگان کماندار. مثل همیشه منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید