استالکر 2: قلب چرنوبیل به 5 سپتامبر به تعویق افتاد


GSC Game World تعویق های زیر را اعلام کرده است: استالکر 2: قلب چرنوبیل از سه ماهه اول 2024 تا 5 سپتامبر. با این حال، پیش‌سفارش‌ها در حال حاضر در دسترس هستند و یک تریلر کوتاه جدید برای تحسین کردن وجود دارد. آن را در زیر بررسی کنید.

عاقبت به منطقه محرومیت چرنوبیل باز می گردد، با نیروهای متخاصم، دیگر استالکرها و جهش یافته های وحشتناکی که در فضا پرسه می زنند. بازیکنان باید در هرج و مرج به عنوان یک اسکیف حرکت کنند و آزادانه عمل کنند. به دنبال مصنوعات بگردید، تصمیماتی بگیرید که می تواند به نتایج متفاوتی منجر شود، بیش از 30 سلاح را سفارشی کنید و موارد دیگر. اگر می‌خواهید گم شوید و در عین لذت بردن از تصاویر زیبا، دنیای باز وسیعی را کشف کنید، آن را دنبال کنید.

با این حال، برای کسانی که روی داستان اصلی تمرکز می کنند، استالکر 2: قلب چورنوبیل تخمین زده می شود که 40 ساعت طول بکشد و شاهد بازگشت شخصیت هایی مانند استرایدر باشیم. ندای پریپیات. برای Xbox Series X/S و PC، از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود. برخی از اسکرین شات های به روز شده را که رابط کاربری به روز شده و پر جنب و جوش تر را نشان می دهد، بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید