SALKER 2: Heart of Chernobyl – ناهنجاری ها، اسلحه ها و دشمنان در تریلر جدید به نمایش درآمد


GSC Game World تریلر جدیدی از گیم پلی بازی منتشر کرد استالکر 2: قلب چرنوبیل، اکنون در غرفه Xbox در نمایشگاه Gamescom موجود است. همه چیز از ناهنجاری های عجیب در منطقه محرومیت گرفته تا دشمنان مختلف معرفی شده است.

دشمنان از انسان های متخاصم تا سگ های شکاری وحشی و جهش یافته های چهار پا را شامل می شوند. همچنین جهش یافته هایی وجود دارند که می توانند پنهان شوند، بنابراین باید مکان آنها را به دقت شناسایی کنید. برخی از ناهنجاری ها می توانند شما را از هم جدا کنند. پرتاب اقلام فلزی مانند پیچ ​​و مهره برای ایجاد حباب های به ظاهر بی ضرر می تواند به عبور شما کمک کند.

همه در منطقه دشمن نیستند. برخی چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهند، در حالی که برخی دیگر در صورت بروز دود اگزوز، سرپناهی برای شما فراهم می کنند. بیش از 30 نوع اسلحه برای انتخاب وجود دارد، و می‌توانید اسکوپ‌ها، سرکوب‌کننده‌ها و موارد دیگر را همانطور که در تریلر نشان داده شده است، وصل کنید.

استالکر 2: قلب چرنوبیل همانطور که در برگه اطلاعات اخیر توسعه دهنده تایید شده است، در سه ماهه اول 2024 منتشر خواهد شد. به Xbox Series X/S، PC و Game Pass می‌آید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *