دفتر توسعه دهنده STALKER 2 در پراگ در آتش سوزی اخیر آسیب دیده است


GSC Game World در طول توسعه با موانع زیادی برخورد کرد. استاکر 2: در قلب چرنوبیل، و اخیراً یک شکست دیگر را متحمل شدم. همانطور که توسط Vortex (از طریق @HazzadorGamin) گزارش شده است توییتردفاتر GSC Game World در پراگ اخیراً در اثر آتش سوزی آسیب دیدند و این استودیو مجبور شد برخی از تیم سازنده خود را به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین جابجا کند.

گفته می شود این آتش سوزی ناشی از سیم کشی برق بوده و یکی از سه طبقه اداری استودیو آسیب دیده است، اما خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده است. طبق گزارش ها، طبقه آسیب دیده سرورهای پشتیبان GSC Game World را در خود جای داده بود و کل خسارت تقریباً 66000 دلار برآورد شد. اولگا لیشکو، مدیر توسعه کسب و کار استودیو، تأیید کرد که کل طبقه نیاز به بازسازی دارد.

او گفت: “خوشبختانه هیچ یک از کارمندان یا کارکنان دفتر آسیب ندیدند، که تسکین بزرگی است.” “آتش سوزی خاموش شده است، اما یکی از طبقات اداری نیاز به بازسازی کامل دارد. جزئیات بیشتر این حادثه همچنان در دست بررسی است.”

در حال حاضر، مشخص نیست که چگونه یا اگر. شکارچی 2 توسعه تحت تأثیر این حادثه قرار خواهد گرفت، اما همانطور که توسط VGC گزارش شده است، اعضای تیم توسعه تیراندازی ترسناک جهان باز نیز در پیامی Discord به آتش سوزی پرداختند و گفتند: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از کارکنان و کارکنان ادارات آسیبی نرسید. ”

توسعه دهنده افزود: «هیچ ناهنجاری، حتی یک «سوزنده» نمی‌تواند مانع از دستیابی به هدف نهایی شود. ما قبلاً با شرایط بدتری برخورد کرده ایم. الان خوبه ”

اوایل امسال، GSC Game World همچنین فاش کرد که بیش از یک سال است که “حمام سایبری مداوم” توسط هکرهای روسی را تحمل کرده است.

استالکر 2: قلب چرنوبیل انتظار می رود در سه ماهه اول 2024 برای Xbox Series X/S و PC منتشر شود. آخرین تریلر را اینجا ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *