Roman Sands RE:Build برای Nintendo Switch و PC معرفی شد و در تابستان 2023 منتشر خواهد شد.


نینتندو به طور سنتی نمایشگاه Indie World خود را قبل از تعطیلات در دسترس دارد، اما امسال آنها کار متفاوتی انجام می دهند. نگاهی به رویداد تعطیلات House of Indies، که تا 23 دسامبر ساعت 9 صبح به وقت محلی به طول می انجامد و دارای انواع اعلامیه های مستقل است.یکی Roman Sands RE:Build از Serenity Forge و Arbitrary Metric که برای نینتندو سوییچ و رایانه شخصی در تابستان 2023 منتشر می شوند.

این بازی که به عنوان یک “ماجراجویی روایی اول شخص ژانر آگنوستیک” توصیف می شود، اساساً دو بازی است که در سه بازی پخش می شوند زیرا شخصیت های مختلف با تأثیرات یک “فاجعه زیست محیطی” برخورد می کنند. چه چیزی واقعی است، چه چیزی نیست، چه معنایی دارد – اینها تنها برخی از سوالاتی است که بازیکنان باید به آنها پاسخ دهند. علاوه بر بازی های ماجراجویی، پازل و شبیه سازی، رومن سندز از عناصر Gacha، Horror و Visual Novel استفاده می کند.

اگر این کافی نباشد، واقعیت دیگری نمایان می شود. جالب اینجاست که به نظر می رسد این بر اساس بازی های قبلی ساخته شده است. رومن سندز توسط همین توسعه دهنده RE: ساخت به نظر می رسد که مکانیک را گسترش می دهد در حالی که یک داستان کاملاً جدید ارائه می دهد. تریلر زیر را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید. منتظر رونمایی های مستقل بیشتر در چند روز آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید