آخرین به‌روزرسانی RoboCop: Rogue City، Game Plus جدید را اضافه می‌کند


توسعه دهنده Teyon آپدیت جدیدی منتشر کرده است RoboCop: Rogue City، این بازی یک ویژگی جدید که مدت ها انتظارش را می کشید، New Game Plus اضافه کرده است. با انتشار این آپدیت، بازیکنان اکنون می‌توانند تمام حالت داستانی بازی را با تمام مهارت‌های قفل‌شده قبلی و ارتقاء Auto-9 دوباره بازی کنند.

برای باز کردن قفل New Game Plus، باید پس از اعمال آپدیت، بازی را ببندید. این بدان معناست که کاربرانی که ممکن است قبلاً بازی را تمام کرده باشند، باید آخرین سیو انجام شده توسط عنوان را درست قبل از پایان بازی بارگذاری کنند. انجام این کار به طور خودکار یک بازی ذخیره جدید ایجاد می کند و به بازیکن اجازه می دهد برای شروع New Game Plus به آن دسترسی داشته باشد.

همراه با New Game Plus، RoboCop: Rogue City همچنین یک قفل جدید به شکل پوسته طلایی برای Auto 9 دریافت خواهید کرد. بازیکنان می توانند بلافاصله پس از اتمام بازی از آن استفاده کنند.همچنین یک حالت سختی جدید با عنوان “مشکلات وجود خواهد داشت” اضافه شده است که در آن همه چالش ها وجود دارد RoboCop: Rogue City کشنده تر

RoboCop: Rogue City برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بررسی کنید. این استودیو همچنین فاش کرد که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای DLC یا دنباله ای کامل برای این عنوان وجود ندارد.

RoboCop: Rogue City New Game Plus به روز رسانی نکات پچ:

  • حالت جدید Game Plus اضافه شد
  • اضافه شدن سطح دشواری جدید “مشکل خواهد بود”
  • پوسته جدید Golden Auto-9 قابل بازگشایی اضافه شد. زمانی که NG+ در دسترس قرار گیرد در دسترس است.
  • تراشه ها و بردهای Auto-9 بیشتری اضافه شد
  • مشکلی که در آن حالت عکسبرداری هنگام خروج از داخل خانه به درستی بازنشانی نمی شد، برطرف شد
  • مشکلی که در آن دست راست RoboCop هنگام گرفتن یک دشمن انسانی در حال مرگ ناپدید می شد برطرف شد.
  • اگر بن فوراً قفسه را باز کند، مشکلی که در آن بررسی وسیله نقلیه دزدیده شده نادیده گرفته می‌شد، برطرف شدنویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید