توسعه دهنده RoboCop: Rogue City جزئیات بازی جدید پلاس را در هفته های آینده به اشتراک خواهد گذاشت


تهیون RoboCop: Rogue City این کتاب که سال گذشته منتشر شد، مورد تحسین بسیاری از طرفداران و منتقدان قرار گرفت و بزرگ‌ترین عرضه‌کننده Nacon تا به امروز بود. به‌روزرسانی ارائه شد که خرابی‌ها و مشکلات محلی‌سازی مختلف را برطرف می‌کرد، اما بازیکنان درخواست New Game Plus را داشتند، ویژگی‌ای که در بازی فعلی وجود نداشت.

این منطقی است، زیرا آوردن ارتقاء RoboCop به بازی‌های جدید و دشمنان بسیار سرگرم کننده است. توسعه‌دهندگان از درخواست‌های مشابه آگاه هستند و از بازیکنان می‌خواهند که “برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع در هفته‌های آینده منتظر بمانند.” ما هنوز نمی دانیم که آیا این به معنای جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد New Game Plus یا پنجره انتشار است یا خیر، اما پس از در دسترس بودن همه جزئیات، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

RoboCop: Rogue City موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. داستان فیلم بعد از بازی دوم اتفاق می‌افتد و بازیکنانی را می‌بیند که نقش الکس مورفی/روبوکاپ را بازی می‌کنند، در حالی که در دیترویت در حال نبرد با گانگسترها در حین بررسی پروژه اسرارآمیز Afterlife هستند. بررسی ما را بررسی کنید – ما به این تیرانداز برای طراحی اکشن، داستانی و جهانی آن امتیاز 8 از 10 دادیم.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید