توسعه دهنده RoboCop: Rogue City برای توسعه اکشن RPG جدید استخدام می کند


شرکت توسعه لهستانی Teyon RoboCop: Rogue City و نابودگر: مقاومت فام در حال حاضر روی پروژه جدیدی کار می کند. با توجه به آگهی استخدام در وب سایت رسمی آنها، آنها در حال کار بر روی یک اکشن RPG جدید برای رایانه های شخصی و کنسول ها هستند.

موقعیت های موجود عبارتند از: برنامه نویس بازی های معمولی/ ارشد C++، طراح صحنه برش، طراح بازی جونیور، و هنرمند ارشد محیط. تجربه با Unreal Engine 5 (همچنین برای توسعه استفاده می شود) مورد نیاز است. RoboCop: Rogue City) چندین بار ذکر شده است. لیست برنامه نویسان همچنین به مزایایی مانند “فرصت برای کار زودهنگام بر روی پروژه های بسیار جالب با پشتیبانی ناشران بزرگ” و “فرصت کار بر روی پلتفرم های کنسول (PS5، XSX) از همان روز اول اشاره می کند.

سوال اصلی این است که آیا این نسخه جدید بر اساس یک امتیاز رسانه ای موجود است یا یک IP جدید. اگر در بازسازی فیلم های اکشن دهه 80 خوب عمل می کنید، رمبو این ممکن است بعدی باشد. فقط زمان می تواند بگوید.

آخرین انتشار تهیونگ، RoboCop: Rogue Cityنمایش قوی برای استودیو و بزرگترین انتشار Nacon تا به امروز بود. هیچ برنامه ای برای دنباله یا DLC وجود ندارد، اما New Game Plus در یک به روز رسانی در اوایل سال جاری اضافه شد. برای بررسی این عنوان اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید