Risk of Rain Returns_04

خطر بازگشت باران – بازماندگان، مصنوعات، و اولین اسکرین شات ها فاش شد


عنوان بعدی Hopoo Games یک عنوان دیگر است خطر باران، اما بازگشت به جایی که همه چیز شروع شد. خطر باران نسخه بازسازی شده 2013 ساید اسکرول سرکش است که در آن بازیکنان با Petrichor V روبرو می شوند و هر کاری که لازم است برای زنده ماندن انجام می دهند.

در صفحه Steam خود، توسعه‌دهنده تأیید کرد که 15 بازمانده منحصربه‌فرد، از جمله Loader، Chef، Shield-wielding Enforcer، و Toxic Acrid (دو کاراکتر جدید معرفی می‌شوند) وجود خواهند داشت. قادر هستند و می‌توانند به صورت انفرادی یا مشترک بروند. بازی چند نفره بازنگری شده است تا علاوه بر بازی آنلاین، امکان کاناپه 4 نفره را فراهم کند.

اقلامی مانند Ukulele و Brilliant Behemoth بازمی گردند، اما بیش از دوجین مصنوع نیز وجود دارد که به عنوان جهش دهنده عمل می کنند. می‌توانید با تجهیزات تصادفی شروع کنید که هر بار که از آن استفاده می‌کنید تغییر می‌کنند و تهاجمات غیرقانونی را به طور منظم دفع می‌کنند. Hopoo Games همچنین به‌روزرسانی صدای FX و آهنگساز کریس کریستودولو را تأیید کرد که موسیقی جدیدی اضافه کرده است.

همچنین می‌توانید انتظار «تعادل‌های بی‌شمار تعادل و گیم‌پلی» را داشته باشید. خطر باران 2 چیزهای کاملاً جدید، انواع مرحله جدید، تعاملات جدید، ادغام کامل Steam. خطر باران در سال 2023 برای Nintendo Switch و PC عرضه می شود. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.

خطر بارش_05
خطر بارش_06
خطر بازگشت از باران_07
خطر بازگشت از باران_01
خطر بازگشت از باران_02
خطر بارش_03نویسنده: Ravi Sinha