Rain Risk – Gearbox عناوین احتمالی آینده را توسعه و منتشر می کند


انتشارات Hopoo Games و Gearbox به تازگی اعلام کرده است خطر باران، بازسازی بازی اصلی. شامل 2 بازمانده کاملاً جدید، آیتم ها، مصنوعات، دشمنان، بازی چند نفره اصلاح شده و جلوه های بصری بهبود یافته است.با این حال، یکی از جزئیاتی که قبل از اعلام مورد توجه قرار نگرفت، Gearbox Entertainment بود خطر باران خریداری شده از IP، Hoopo.

در پست اخیر Steam، توسعه دهنده توضیح داد: خطر باران 2 برای سالهای زیادی آنها خطر باران این با ما مطابقت دارد و برای بردن فرنچایز به آینده عالی است. در حالی که هوپو روی آن کار می کرد خطر باران، گیربکس “عناوین احتمالی آینده این سری را توسعه و منتشر می کند”.

ممکن است در میان طرفداران سرسخت نگرانی وجود داشته باشد که آیا آنها می توانند عدالت را در مورد فرنچایز انجام دهند یا خیر. بازمانده از درجه اعتبار ساقط تمدید شده. پناهگاه Aphelian، Siphon Forest و Void Jailers را ایجاد کردیم که همه آنها با استقبال بسیار خوبی مواجه شدند.

در خاتمه، سازنده گفت: خطر باران نسخه کامل کنسول بازمانده از درجه اعتبار ساقط اولویت شماره یک گیربکس است و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا ببینیم آینده چه خواهد شد خطر باران سکان را با آنها بردار! ما می دانیم IP تحت کنترل خوبی است. ”

با توجه به خطر باران، در سال 2023 برای Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. جزئیات اولیه و اسکرین شات ها را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید