Rise of Ronin به‌روزرسانی منتشر شد، ماموریت‌های جدید و پاداش‌های مجموعه مشخص شد


وقتی تیم نینجا درباره آپدیت جدید گفت ظهور رونین قرار بود این هفته بیاد، پس فکر کردم امروز نیست. به هر حال، نسخه 1.05 منتشر شده است که بسیاری از بهبودهای کیفیت زندگی و محتوای جدید را اضافه کرده است.

به عنوان مثال، ماموریت‌های جدید Alliance شامل تشکیل تیم برای شکست دادن دشمنان در Honmachi، Honjo و Honnoji در Midnight دشواری است. Path of Chaos هر بار دشمنان مختلفی را به نمایش می گذارد، اما شب ابدی قول می دهد که “سخت ترین ماموریت تا کنون” باشد. در مورد دو پاداش مجموعه جدید، مجموعه Precious Dragon به Last Ditch Counterspark می پردازد (می توان برای آخرین بار از کی استفاده کرد)، حداکثر Ki را پس از یک حمله گرپلل کاهش می دهد، و Counterspark را ارتقا می دهد.

مجموعه ببر وحشی حمله بلید فلش، جاخالی دادن رو به جلو ارتقا یافته، افزایش حمله پس از تعویض مهارت مارشال و بازیابی کی بلید فلش را می دهد. شما همچنین می توانید در مقابل حریفان در دوجو تمرین کنید، مانند Blade Twin یا باس های منحصر به فرد Bond Missions.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات سلاح، رفع اشکال و موارد دیگر، یادداشت‌های پچ کامل را در توییت زیر بررسی کنید. ظهور رونین در PS5 موجود است. شما می توانید نقدی را که در آن به آن 6 از 10 امتیاز دادیم را در اینجا بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید