تریلر Rise of the Ronin از انتشار قریب الوقوع خبر می دهد


در حالی که استودیوهای شخص اول سونی در حال آماده شدن برای موج بعدی عرضه های پرچمدار هستند، استودیوی پلی استیشن عناوین انحصاری را از استودیوهای شریک برای پر کردن این شکاف وارد می کند. Nioh، Ninja Gaiden، و اولانگ: سلسله سقوط کرده تیم توسعه دهنده نینجا ظهور رونین. قبل از انتشار قریب الوقوع بازی اکشن RPG، سونی یک تریلر لایو اکشن را منتشر کرده است. آن را در زیر بررسی کنید.

ظهور رونین این اولین بازی جهان باز Team Ninja است. داستان بازی در اواخر قرن نوزدهم در ژاپن اتفاق می‌افتد و جنگ بوشین را در پایان دوره ادو به تصویر می‌کشد. بازیکنان به‌عنوان رونین بین جناح شوگونات و جناح شورشی که از نفوذ فزاینده غرب ناراضی هستند بازی می‌کنند. در ژاپن. ماسو. ظهور رونین این به عنوان یک تجربه قابل دسترس تر از عناوین اخیر Team Ninja معرفی می شود (شامل چندین گزینه دشواری). بازی چهارنفره co-op نیز پشتیبانی می شود.

ما اخیراً برداشت‌های عملی خود از سه ساعت اول بازی را منتشر کرده‌ایم که مبارزات، سیستم پیشروی و پیمایش آن را به همراه انتقاد از جنبه‌های فنی، داستان‌گویی و فعالیت‌های جهان باز آن مورد تمجید قرار داده‌ایم. بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

ظهور رونین در 22 مارس برای PS5 منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید