Koei Tecmo می گوید فروش Rise of the Ronin از سری Nioh “بیشتر” است


تیم نینجا ظهور رونین ماه گذشته با بررسی های کلی مثبت راه اندازی شد، اگرچه برخی از بررسی ها نسبت به سایرین کمتر مثبت بودند (بررسی ما را در اینجا بررسی کنید). با این حال، Koei Tecmo گزارش داده است که فروش آن برای سال مالی منتهی به مارس 2024 از رکورد بالاتری فراتر خواهد رفت. نیوه سلسله.

این بازی به عنوان یک RPG اکشن جهان باز مورد تحسین بازیکنان قرار گرفته است و به عنوان “گامی بزرگ به سوی رشد میان مدت تا بلندمدت” توصیف شده است. این شرکت آمار فروش را فاش نکرد، اما در جای دیگری از این گزارش گفت که فروش “بیش از انتظارات” بوده است. نیوه سلسله (نیوه و Nioh 2). ”

شایان ذکر است که نیوه طی 17 روز پس از انتشار، بیش از 1 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت. Nioh 2 حدود دو ماه پس از راه اندازی به همان نقطه عطف دست یافت. از اکتبر 2022، این فرنچایز به طور کلی بیش از 7 میلیون نسخه فروخته است.

البته هر دو نیوه اگرچه عنوانی است که به صورت انحصاری PS4 منتشر شده است، ظهور رونین انحصاری برای PS5. دومی قیمت بالاتری دارد که می تواند فروش کلی دلار را افزایش دهد. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد اعداد فروش در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید