Rise of the Ronin – گیم پلی جدید در اولین قسمت پشت صحنه نمایش داده شد


Koei Tecmo Games و Team Ninja اولین قسمت پشت صحنه را منتشر کردند ظهور رونین، جزئیات جدیدی را ارائه می دهد و برخی از جنبه های توسعه را تشریح می کند. همچنین گیم پلی جدیدی را معرفی می کند و در عین حال زمینه بیشتری را در مورد نقش بازیکن در داستان ارائه می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

بازیکن عضو یک انجمن مخفی به نام Veiled Edge است. داستان در پایان دوره ادو اتفاق می افتد، داستان به دلیل یک حادثه از Blade Twin جدا می شود و این دو منزوی می شوند. نحوه برخورد آنها با این موضوع بخشی از سفر شما را تشکیل می دهد، به ویژه هنگامی که با گروه های مختلف و شخصیت های تاریخی با انگیزه های منحصر به فرد روبرو می شوید.

در پایان دوره ادو، زمانی که ژاپن با بیماری، آشفتگی سیاسی، فقر و تحولات مواجه بود، مکاتب مختلف فکری شروع به ادغام کردند. این تصویر فراتر از جلوه‌های بصری و موسیقی متن است و اینون سول از شهرت استارفیلد به عنوان آهنگساز منصوب شد.

توسعه دهنده همچنین ایجاد مکان های دیدنی معروف و ترکیب جهان را توصیف می کند. شما با قلمرویی مواجه می شوید که توسط راهزنان کنترل می شود و باید آنها را از بین ببرید، اما ورود به شهرهایی مانند یوکوهاما یا ادو (قبل از تبدیل شدن به توکیو) چالش متفاوتی را به همراه دارد. به نظر می رسد قسمت بعدی پشت صحنه نبرد جزئیاتی را نشان می دهد، بنابراین قبل از انتشار آن را زیر نظر داشته باشید.

ظهور رونین ' در 22 مارس برای PS5 منتشر خواهد شد. تریلر State of Play را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید