به گفته کارگردان، «Rise of the Ronin» تا به امروز پرفروش ترین بازی کوئی تکمو است.


Team Ninja در ماه مارس امسال منتشر شد. ظهور رونین جای تعجب نیست که موارد زیر تحت الشعاع قرار گرفت: جزم اژدها 2منتقدان نیز تا حدودی مختلط بودند (به بررسی ها مراجعه کنید)، و برخی جنگ را تحسین کردند.

با این حال، نرم افزار انحصاری PS5 فروش خوبی دارد. Koei Tecmo در گزارش سال مالی خود فاش کرد که فروش آن از مدت مشابه سال گذشته فراتر رفته است. نیوه سلسله. اگرچه ارقام مشخصی فاش نشده است، کارگردان و تهیه کننده فومیهیکو یاسودا به Denfaminico Gamer گفت: “Rise of the Ronin در حال حاضر پرفروش ترین عنوان در بین عناوین Koei Tecmo است.” (از طریق DeepL) ترجمه شده است.

با توجه به ارقام تخمینی فروش نرم افزار فیزیکی که توسط Famitsu برای هفته منتهی به 2 ژوئن منتشر شد، از زمان انتشار آن تاکنون 125982 نسخه در ژاپن فروخته شده است. البته هنوز آمار فروش جهانی اعلام نشده است. مثل همیشه برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

ظهور رونین انحصاری برای PS5 است. به‌روزرسانی اخیر، یک ماموریت متحد جدید با سختی Midnight، علاوه بر Eternal Night، سخت‌ترین ماموریت تا به امروز، اضافه کرد. همچنین دو پاداش مجموعه جدید، حریفان جدید برای تمرین در دوجو شما و موارد دیگر وجود دارد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید