جزئیات تریلر RIDE 5 Walkthrough آب و هوا، بهبود هوش مصنوعی، حالت شغلی و موارد دیگر


Milestone عاشق سیم‌های مسابقه موتور سیکلت است و بهتر از این نمی‌توانست باشد.سوار شودر سال های اخیر، به لطف یک رشته اقساط جامد. گردش بعدیسواری 5کمی بیش از یک ماه تا عرضه باقی مانده است و Milestone قبل از راه اندازی آن، یک ویدیوی گیم پلی گسترده منتشر کرد که جزئیات برخی از بهبودها و اضافات موجود در بازی را نشان می دهد.

سوار شوبازی تمایل دارد به تصاویری معتبر و توجه به جزئیات در خود وسایل نقلیه ببالد و این همه در فیلم منتشر شده مشهود است.سواری 5به همین ترتیب. این تریلر همچنین به طور خلاصه گزینه‌های سفارشی‌سازی بازی را مورد بحث قرار می‌دهد، قبل از توضیح درباره سیستم جدید آب‌وهوای پویا و اینکه چگونه بازیکنان را به چالش می‌کشد تا استراتژی‌های خود را بسته به موقعیت تغییر دهند. من اینجا هستم.

همانطور که در تریلر ذکر شد،سواری 5رابط کاربری جدید، هوش مصنوعی عصبی پیشرفته و کمک‌های موجود در دسترس بازیکنان را کاوش کنید. پس از آن، به جزئیات حالت‌های بازی ارائه می‌شود، از جمله حالت شغلی (شامل رقبای کنترل‌شده با هوش مصنوعی) و Endurance Races (که شامل کشتی‌های میانی می‌شود). قابلیت ذخیره و عقب بردن مسابقه)، و حالت کاملاً جدید Race Creator. برای اطلاعات بیشتر، تریلر زیر را ببینید.

سواری 5در تاریخ 23 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *