برنامه های محتوای RIDE 5 پس از عرضه فاش شد


توسعه دهنده Milestone جزئیاتی از محتوای برنامه ریزی شده پس از عرضه برای بازی مسابقه ای اخیرا منتشر شده را فاش کرده است سواری 5. این استودیو در حال برنامه‌ریزی چند نسخه DLC رایگان و پولی برای بازی است که دوچرخه‌ها، آهنگ‌ها و رویدادهای جدیدی را ارائه می‌کند.

اولین مورد اضافه شده به بازی اضافه شدن دو دوچرخه جدید است: Husqvarna FS 450 و KTM 450 SMR. این دو دوچرخه پرسرعت مخصوص بازیکنانی طراحی شده اند که می خواهند محدودیت های خود را در پیست پشت سر بگذارند.

اگر به DLC پولی که توزیع خواهد شد علاقه دارید، سواری 5 دریافت Season Pass به بازیکنان امکان دسترسی به 33 دوچرخه جدید، 6 مسیر جدید را می‌دهد و همچنین چند برابری برای اعتبارات کسب شده در بازی فراهم می‌کند. با اضافه شدن محتوای Season Pass، بازیکنان در مجموع به 270 دوچرخه مختلف و 40 مسیر مختلف دسترسی خواهند داشت.

سواری 5 اوایل این ماه برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد و دارای ابرهای سه بعدی جدید و سیستم آب و هوای پویا است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بخوانید. اگر در مورد عملکرد نگران هستید، تجزیه و تحلیل فنی ما از نسخه PS5 را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید