Reynatis یک بازی اکشن RPG است که قرار است در پاییز 2024 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه شود.


ناشر NIS America و توسعه دهنده FuRyu یک اکشن RPG را اعلام کرده اند. Reinatis این بازی برای PC، PS4، PS5 و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. تریلر اعلامی را در زیر تماشا کنید.

Reinatis در Shibuya Ward توکیو برگزار خواهد شد. در این بازی که ترکیبی از فانتزی و دنیای واقعی است، مردم شیبویا از جادو می‌ترسند و کسانی که واقعاً می‌توانند از جادو استفاده کنند، باید توانایی‌های خود را از دید عموم پنهان کنند تا در معرض ظلم قرار بگیرند.

بازی حول محور مارین، یک جادوگر، و ساری، کارمند MEA می چرخد ​​که برای سازمانی کار می کند که جادوگران را کنترل می کند. در این بازی، بازیکنان در حالی که سعی می کنند توانایی های جادویی خود را از جهان پنهان کنند، شیبویا را کشف می کنند. مانند هر بازی RPG، بازی‌های جانبی زیادی وجود دارد که می‌توانید در آن شرکت کنید و فروشگاه‌هایی که می‌توانید تجهیزات جدید را در آنها تهیه کنید.

Reinatis بر روی اکشن شیک تمرکز دارد و دارای دو حالت مختلف در دسترس بازیکنان است: Released و Suppressed. در حالی که بازیکن آزاد می شود، می تواند توانایی های جادویی کامل خود را در حین مبارزه با دشمنان آزاد کند، در حالی که در حالت سرکوب شده، بازیکن نمی تواند حمله کند و در عوض باید از حملات دشمن اجتناب کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید