توسعه دهنده Night in the Woods Revenant Hill را برای PS4، PS5 و PC اعلام کرد


انجمن گلوری که ستاره ثابت را توسعه داد شب در جنگل، و صادر کننده فینجی من یک نوجوان خارج نشین بودم و تونیکاعلام کرده است Revenant Hill. این بازی ماجراجویی اسکرول جانبی، گربه ای شبیه به Mei از Night in the Woods، Twigs است. سال 1919 است و او باید اجاره خانه پانسیون نزدیک قبرستان را بپردازد.

در طول راه، او محصولات کشاورزی می‌کند و می‌فروشد، دوستان (و دشمنان) پیدا می‌کند، با ارواح صحبت می‌کند، با جادوگران و شیاطین مهمانی می‌کند، جوامعی را می‌سازد، و شاهد تغییر جهان در طول سال‌هاست. شما همچنین می توانید هگز و طلسم ایجاد کنید، از “مکان های غریبه” در جهان دیدن کنید و در نهایت به یک جادوگر آشنا شوید. با تغییر جهان، نیروهای بدخواه شروع به ظهور می کنند. این وظیفه شماست که بجنگید.

از دیگر همکاران این پروژه می توان به A Shell in the Pit، مسئول طراحی صدا اشاره کرد. آزمایشگاه مخفی در حال کار بر روی یک سیستم گفتگو است. و پریسیلا اسنو که موسیقی را می سازد. Finji QA، بازاریابی، مدیریت راه اندازی و موارد دیگر را مدیریت می کند. هیچ دوره ای برای انتشار وجود ندارد، بنابراین منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید