Returnal_PC

بازگشت به رایانه – پشتیبانی از صفحه نمایش فوق العاده عریض، Nvidia DLSS، Ray Tracing و موارد دیگر را آشکار می کند


علاوه بر اعلام آن نشان خانه، برگشت تریلر جدیدی برای رایانه های شخصی منتشر شده است که قرار است در 15 فوریه منتشر شود و جزئیات ویژگی های انحصاری رایانه های شخصی را نشان دهد. این پورت که توسط استودیو Climax توسعه یافته است، از نمایشگرهای 16:10، فوق عریض (21:9) و فوق العاده گسترده (32:9) پشتیبانی می کند.

همچنین دارای دستاوردها، پنج ایستگاه از پیش تنظیم گرافیکی و معیارهای درون بازی برای اندازه گیری فریم در ثانیه، تأخیر، استفاده از GPU و CPU است. Nvidia DLSS و NIS با FSR و FSR 2.0 AMD پشتیبانی می شوند. انعکاس‌ها و سایه‌های ردیابی پرتو با لغزنده‌ها برای سفارشی کردن شدت آن‌ها در دسترس هستند. آخرین تریلر زیر را ببینید تا ببینید چه شکلی است.

ماوس و صفحه کلید و سایر کنترلرها با دکمه های کاملاً قابل تنظیم پشتیبانی می شوند. کنترلر DualSense PS5 نیز با بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی ​​پشتیبانی می شود. از Dolby Atmos نیز پشتیبانی می‌شود، مانند دو نوع صدای سه بعدی و صدای فراگیر 5.1/7.1.

و اگر این کافی نیست، گزینه‌های دسترسی مانند اعلان‌های شارژ Alt-Fire Crosshair و یک سیستم پینگ مشارکتی را اضافه کرده‌ایم. برای جزئیات بیشتر در مورد نیازهای رایانه شخصی 4K و Ray Tracing با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha