بازگشت PC در The Game Awards تایید شد


سونی در جریان The Game Awards موارد زیر را اعلام کرد: برگشت آمدن به کامپیوتردر یک تریلر کوتاه از نسخه PC نشان داده شده است برگشت هنوز تاریخ اکران دیگری به جز «به زودی» مشخص نشده است.

انتشار کامپیوتر از برگشت یه مدت دارم رویش کار میکنم نکته ابتدایی این هفته: برگشت به لطف لیست SteamDB برای بازی با نام رمز “اورگان”، انتقال به رایانه شخصی بسیار واضح تر شده است.

در ماه سپتامبر، نسخه PC از برگشت این در ویدیویی مشاهده شد که مدت کوتاهی پس از آن توسط سونی حذف شد. همچنین در حین ارائه GDC توسط توسعه دهنده Hosemarque در یکی از اسلایدهایی که اسکرین شات بازی را با متن اشکال زدایی نشان می دهد که روی رایانه شخصی اجرا می شود، پیدا شد.

برگشت یک تیرانداز سریع با عناصر سرکش است که حول محور سلن قهرمان داستان در حال کاوش در یک سیاره بیگانه عجیب و غریب است. این بازی دارای اکشن سریع الهام گرفته از تجربه Housemarque در ایجاد بازی های جهنمی گلوله است.

سونی سال بسیار پرمشغله‌ای را با انتشار بازی‌ها بر روی رایانه شخصی پشت سر گذاشته است. Marvel’s Spider-Man، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، Sackboy: A Big Adventure، Uncharted: Legacy of Thieves Collection، چه زمانی The Last of Us قسمت 1.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید