بازی Star Wars FPS Respawn از بازی Star Wars: Dark Forces الهام گرفته شده است.


Respawn Entertainment در حال حاضر برای انتشار مورد انتظار خود آماده می شود. جنگ ستارگان جدی: بازمانده، اما توسعه دهنده چند مورد دیگر دارد جنگ ستارگان پروژه در حال انجام است. سال گذشته، تایید شد که استودیو در حال کار بر روی یک فیلم شوتر اول شخص مبتنی بر روایت است. جنگ ستارگان Space، علاوه بر مشارکت با Bit Reactor در بازی های استراتژیک. اکنون، یک آگهی شغلی جدید منتشر شده (که توسط Exputer مشاهده شده است) ممکن است جزئیاتی را در مورد اولی فاش کرده باشد.

پس از چندین فهرست شغلی، از جمله موقعیت‌هایی برای رهبر سینمایی، هنرمند ارشد شخصیت، طراح ماموریت اصلی، و هنرمند اصلی نویسندگی، Respawn’s جنگ ستارگان FPS از برخی آثار کلاسیک الهام می گیرد. جنگ ستارگان تیرانداز – یعنی سال 1995 جنگ ستارگان: نیروی تاریکو دنباله آن در سال 1997 جنگ ستارگان جدی شوالیه: نیروی تاریک 2در لیست زیر می توانید یک عکس از صفحه نمایش را مشاهده کنید.

نکته جالب این است که در آگهی استخدام همچنین اشاره شده است که بازی بر روی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و مهمتر از آن، یک تجربه تک نفره خواهد بود. آگهی‌های شغلی گذشته نشان می‌دهد که بازی می‌تواند عناصر چند نفره را در خود جای دهد.

“با همکاری لوکاس فیلم، جنگ ستارگان تیم FPS در حال توسعه یک FPS AAA جدید است. جنگ ستارگان گلکسی،” در آگهی کار آمده است. “با الهام از عناوین کلاسیک مانند نیروهای تاریک و جدی شوالیه: نیروی تاریک 2، یک بازی داستان محور و تک نفره است که از ابتدا با استفاده از قدرت Unreal Engine 5 ساخته شده است. ما این الهام و فناوری را با دودمان Respawn در ایجاد بهترین تیراندازی در کلاس ترکیب می‌کنیم تا به بازیکنان یک تجربه کاملاً جدید بدهیم. دوستت دارم

FPS جدید Respawn نیروهای تاریک این بازی هنوز دیده نشده است.اصلی نیروهای تاریک بود عذاب– با الهام از تیراندازان و دارای انواع سلاح ها، آیتم ها و قدرت های بالا برای استفاده بازیکنان، دنباله آن، شوالیه جدی، ما بازیکنانی را دیده ایم که به عنوان جدی بازی می کنند و می توانند از شمشیرهای نوری و توانایی های Force نیز استفاده کنند. از سوی دیگر، هر دو بازی شامل پازل های مختلف و مکانیک های پلتفرمینگ نیز بودند.

البته، با توجه به این واقعیت که FPS Respawn احتمالاً در مراحل اولیه تولید خود است، بعید است که به این زودی جزئیات دقیقی دریافت کنیم.

جنگ ستارگان جدی: بازماندهدر همین حال، قرار است در 28 آوریل برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *