FPS تک نفره جنگ ستارگان Respawn Entertainment لغو شد


الکترونیک آرتز با اعلام کاهش 5 درصدی نیروی کار خود به فهرست رو به رشد شرکت‌هایی می‌پیوندد که با اخراج‌ها مواجه شده‌اند، با تأثیر کامل بر نحوه تأثیرگذاری بر پروژه‌ها و استودیوهای درون شرکت.

در بیانیه ای که لورا میله، رئیس بخش سرگرمی و فناوری EA منتشر کرد، اعلام شد که Respawn Entertainment تحت تأثیر طرح بازسازی EA قرار خواهد گرفت.مخصوصا تک نفره جنگ ستارگان FPS که تایید شده بود توسط استودیو در سال 2022 ساخته می شود، لغو شده است. در عوض، EA می گوید استودیو تلاش های خود را دوباره متمرکز خواهد کرد. جدای جنگ ستارگان سری و افسانه های اوج.

Miele در بیانیه ای گفت: “توانایی منحصر به فرد Respawn برای ارتباط با بازیکنان و ایجاد تجربه های استثنایی بازی در سرگرمی بی نظیر است.” “ما در چند ماه گذشته به مجموعه‌های Respawn نگاه می‌کردیم، و آنچه واضح است این است که بازی‌هایی که بیشتر از همه در مورد آن هیجان‌زده هستند Jedi و کتابخانه غنی برندهای متعلق به Respawn هستند. با دور شدن از توسعه اولیه، جنگ ستارگان FPS Action Games بر روی پروژه‌های جدید مبتنی بر برند خود تمرکز خواهد کرد و در عین حال از بازی‌های موجود پشتیبانی می‌کند. کنار رفتن از یک پروژه همیشه سخت است و این تصمیم بازتابی از استعداد، سرسختی یا اشتیاق تیم برای بازی نیست. ارائه قسمت بعدی سریال نمادین مورد نظر طرفداران، تعریف داستان سرایی پرفروش و مکانی عالی برای تمرکز است. ”

آگهی استخدام منتشر شده توسط Respawn نشان می دهد که این کار تک نفره خواهد بود. جنگ ستارگان FPS تحت تأثیر قرار می گیرد: جنگ ستارگان: نیروهای تاریک عنوان. علاوه بر این، گزارش های اخیر نشان می دهد که بازیکنان به عنوان یک شکارچی جایزه ماندالوریایی بازی خواهند کرد.

در مورد سوال، جدای جنگ ستارگانبازیگر کامرون موناگان که نقش قهرمان سریال کال کسیس را بازی می کند، سپتامبر گذشته تایید کرد که قسمت سوم در حال ساخت است، اما EA هنوز به طور رسمی آن را اعلام نکرده است. Star Wars Jedi: Fallen Order و بازمانده کارگردان استیگ آسموسن سال گذشته Respawn را ترک کرد.

Ridgeline Games در سال 2021 برای توسعه تک نفره و در میان کاهش کارکنان در EA تاسیس شد. میدان جنگ کمپین برای همیشه متوقف شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید