IP جدید Respawn Entertainment توسط کارگردان Titanfall 1 و 2 هدایت می شود


Respawn Entertainment استجنگ ستارگان جدی: بازمانده، یک نسخه عظیم AAA که مدتی است بسیار مورد انتظار بوده است، اما با توجه به سابقه و سابقه توسعه دهنده، جای تعجب نیست که همیشه علاقه ای به آنچه در خط لوله آینده وجود دارد وجود داشته باشد.

البته، این استودیو پروژه‌های متعددی در دست ساخت دارد که یکی از آنها طبق فهرست‌های شغلی متعدد در چند سال گذشته، قرار است یک IP کاملاً جدید باشد، و مصاحبه اخیر با Axios نشان داد که وینس زامپلا، مدیرعامل Respawn گفت: من برخی از جزئیات سریع در مورد توسعه پروژه ارائه کردم.

به گفته زامپلا، تیم “بسیار کوچک” استودیو “Skunk Works” در حال حاضر روی پروژه جدیدی کار می‌کند و هدفش این است که “سرگرمی را در چیز جدیدی بیابد.” جالب اینجاست که این پروژه توسط کارگردان استیو فوکودا نیز تایید شده است.سقوط تیتانوTitanfall 2.

این استودیو همچنین پروژه های دیگری را نیز در دست ساخت دارد که قبلاً تأیید شده بود.جنگ ستارگانFPS وجنگ ستارگانعنوان پروژه همکاری با Bitreactor.من فکر می کنم در نهایت یک دنباله وجود خواهد داشت.جنگ ستارگان جدی: بازماندهدر همین حال، Respawn به وضوح جریانی از محتوا و به روز رسانی های جدید را حفظ می کند.افسانه های اوجمتأسفانه به نظر نمی رسد که اینطور باشد، اماTitanfall 3به زودی در صورتجلسه درج خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید