شایعات حاکی از آن است که تیم Resident Evil 3 مسئولیت بازسازی Resident Evil Zero را بر عهده خواهد داشت.


کپکام سال گذشته به صراحت اعلام کرد که قصد دارد به تولید بیشتر در آینده ادامه دهد. بازی Resident Evil نسخه بازسازی شده، همانطور که بسیاری از مردم انتظار داشتند رزیدنت اویل 5 و یک بازسازی دیگر Resident Evil 1 طبق گفته افشاگر معروف Dusk Golem، به احتمال زیاد در مرحله بعدی قرار خواهد گرفت، هیچکدام در حال توسعه نیستند و Capcom در حال حاضر در حال توسعه است. خطر زیستی صفر و کد رزیدنت اویل: ورونیکا.

در توییت‌های بعدی، افشاگر جزئیات بیشتری در مورد توسعه هر دو عنوان فاش کرد. به گفته افشاگر، خطر زیستی صفر این بازسازی عمدتاً توسط یک تیم خارجی به نام K2 و M-Two در حال توسعه است.شایان ذکر است، هر دو استودیو به طور مشترک روی سال 2020 کار می کنند رزیدنت اویل 3 نسخه بازسازی شده و بازی Resident Evil 4 از بازسازی راه های جداگانه گسترش همچنین پشتیبانی از توسعه را ارائه کرد. بازی Resident Evil 4 بازسازی بازی پایه.

در همین حال، افشاگر نیز گفت: کد ورونیکا نسخه بازسازی شده توسط بخش توسعه Capcom's 1 توسعه داده شد و همان تیم و “همان افراد” نسخه بازسازی شده را توسعه دادند. رزیدنت اویل 2 و بازی Resident Evil 4.

باید دید که این پروژه ها تا چه حد در حال توسعه هستند و کدام یک ابتدا برای انتشار آماده خواهند شد.

Dusk Golem همچنین ادعای زیر را دارد: Resident Evil 9 حداقل تا نیمه دوم سال 2025 به تعویق افتاده است و تابستان امسال اعلام نخواهد شد. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید