شایعات حاکی از آن است که بازسازی های Resident Evil Zero و Code Veronica نیز در سوییچ 2 منتشر خواهند شد.


اگر نشت اخیر را باور کنید، Capcom در حال حاضر است خطر زیستی صفر و کد رزیدنت اویل: ورونیکا، و در حالی که بیشتر مردم پیش‌بینی می‌کردند که هیچ یک از این دو فیلم کاندیدای احتمالی بازسازی بعدی نخواهند بود، به نظر می‌رسد که به طور فزاینده‌ای محتمل‌تر به نظر می‌رسد که فاش‌شده‌ها واقعاً دقیق باشند.

ابتدا، این ادعا برای اولین بار توسط افشاگر برجسته Dusk Golem مطرح شد، اما چندین منبع دیگر از جمله اندی رابینسون از VGC در توییتر، سردبیر Universo Nintendo، Felipe Lima، و IGN آن را پشتیبانی می‌کنند.

علاوه بر این، لیما خطر زیستی صفر و کد ورونیکا همچنین به صورت بومی برای کنسول نسل بعدی نینتندو منتشر خواهد شد که انتظار می رود در ماه های آینده به طور رسمی معرفی شود. باید دید که آیا این دو بازسازی در یک روز روی جانشین سوییچ می‌آیند یا بعداً روی پلتفرم منتشر خواهند شد.

گفته می‌شود، اگر نشت‌های گذشته را باور کنید، بسیاری از بازی‌های چند پلتفرمی شخص ثالث نیز روی سوییچ 2 منتشر خواهند شد. طبق گزارش ها، این شامل بازی هایی مانند: Monster Hunter Wild، Far Cry 7، استعاره: Refantasio، Persona 3 Reload، Persona 6، Jet Set Radio، Crazy Taxi، بیشتر.

در مورد خود نینتندو سوییچ 2، گزارش‌هایی مبنی بر عرضه آن در مارس 2025 وجود دارد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید