نسخه Steam Resident Evil Village Denuvo DRM را حذف کرد


Capcom بر موفقیت بازسازی اخیر خود سوار شده استبازی Resident Evil 4 اما کسانی که می‌خواهند به پیشنهادات قبلی این سری بر روی رایانه شخصی بپرند، اما به دلیل اجرای Denuvo DRM تا کنون به تعویق افتاده‌اند، اکنون می‌توانند این کار را انجام دهند.

همانطور که در صفحه SteamDB بازی تایید شده است، Capcom پیاده سازی Denuvo DRM، یک نرم افزار شخص ثالث ضد دستکاری را از بازی حذف کرده است.دهکده رزیدنت ایولبا بخار این نرم افزار به طور سنتی در بین مخاطبان رایانه شخصی بحث برانگیز بوده است.روستای REگزارش شده است که عملکرد بازی و نرخ فریم را تحت تأثیر قرار می دهد، بنابراین حذف آن برای کسانی که می خواهند بازی را انجام دهند خبر خوشایندی است.

از 31 دسامبر،دهکده رزیدنت ایول7.4 میلیون دستگاه در سراسر جهان در تمامی پلتفرم ها فروخته است. بررسی بازی در زمان عرضه به آن امتیاز 9/10 داد.دهکده رزیدنت ایول ترکیبی ماهرانه ترسناک، اکشن هیجان‌انگیز، کاوش جذاب و داستان سرایی جذاب را در یک تجربه عالی، ارائه می‌کند و یکی از بهترین بازی‌های تاریخ مجموعه محبوب ترسناک بقا To do را ارائه می‌کند. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

حتما نظرات را بخوانیدResident Evil Village: Winters Expansion، یک حالت سوم شخص، محتوای جدید برای The Mercenaries و یک کمپین جدید با عنوان Shadows of Rose.

دهکده رزیدنت ایولبرای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *