فروش 9.8 میلیون نسخه Resident Evil Village، نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 از 13.9 میلیون نسخه عبور کرد.


هیچ کس شگفت زده نخواهد شد، اما بازی Resident Evil برای کپکام، بازی ها همچنان یک ابزار پول ساز هستند. این ناشر ژاپنی یک بار دیگر صفحه عناوین پلاتینیوم خود را مانند هر سه ماهه به‌روزرسانی کرده است و آخرین آمار فروش همه بازی‌هایی را که تا به امروز بیش از ۱ میلیون نسخه فروخته‌اند، به‌روزرسانی کرده است.همانطور که مرسوم است، متعدد بازی Resident Evil به دلیل فروش طولانی مدت عناوین منتشر شده قبلی، تعداد عناوین در حال افزایش است.

به عنوان مثال، از 31 مارس، دهکده رزیدنت ایول مجموعاً 9.8 میلیون دستگاه فروش داشت که نسبت به پایان سال قبل 500 هزار دستگاه افزایش داشت. علاوه بر آن بازی Resident Evil 4 بازسازی 2023 – همانطور که قبلا تایید شده بود، به 7.02 میلیون واحد رسید – دهکده ” پردرآمدترین سریال ترسناک بقا در دوره ژانویه تا مارس بود.

با این حال، دیگر عناوین این مجموعه همچنان اعداد و ارقام ثابتی را به ثبت رساندند. بازسازی 2019 رزیدنت اویل 2 300000 دستگاه دیگر نیز در دوره سه ماهه فروخته شد که مجموع فروش را به 13.9 میلیون دستگاه رساند. در همین حال، در دهه 2020 رزیدنت اویل 3 نسخه بازسازی شده اکنون 8.7 میلیون نسخه فروخته است که افزایش 300000 نسخه ای را نشان می دهد.

در آخر، رزیدنت اویل 7300000 دستگاه دیگر فروخته شد و اکنون 13.3 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است. این مجموعه 157 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته است که شامل تمام اقساط و اسپین آف ها می شود.

طبق اطلاعات فاش شده، Capcom چندین محصول دیگر نیز در اختیار دارد. بازی Resident Evil بازی‌های در حال توسعه، از جمله ورودی اصلی بعدی این فرنچایز، که گفته می‌شود به زودی قبل از انتشار در ژانویه معرفی می‌شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید