به نظر می رسد توسعه دهندگان Resident Evil در حال کار بر روی یک بازی جدید به نام Descendants هستند


از جانب بازی Resident Evil و شکارچی هیولا به مبارز خیابانی علاوه بر این، در حالی که Capcom دارای پایداری قابل توجهی از IPهای تثبیت شده با سابقه طولانی موفقیت است، به نظر می رسد این شرکت چیزهای جدیدی نیز در دست ساخت دارد. یکی از آنها چیزی به نام یک بازی به ظاهر جدید است. فرزندان.

این اطلاعات از رزومه بازیگری Becca Prewitt بدست می آید که توسط یک کاربر Reddit کشف شده است.پریویت در گذشته به خصوص با Capcom کار کرده است روستای خطر زیستی در آنجا او نقش بلا دیمیترسکو را بازی کرد. با توجه به رزومه ذکر شده در Actor Access، Prewitt همچنین نقش مکمل نامشخصی را در یکی دیگر از بازی های Capcom بازی کرده است. فرزندان.

جای تعجب نیست که چیز دیگری در مورد بازی گفته نشده است و البته نام آن چیز زیادی را به ما نمی دهد. کسانی که امید ابدی دارند (یا کسانی که به الگوهای رفتاری علاقه دارند) ممکن است سعی کنند نقاط را به هم وصل کنند. در اعماق وجود، اما این احتمال وجود دارد که فرزندان فقط یک اسم رمز برای یک بازی است که در نهایت با عنوان نهایی متفاوتی منتشر خواهد شد.

در هر صورت، ما همچنان به جزئیات توجه خواهیم کرد، بنابراین لطفا منتظر به روز رسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید