شایعات حاکی از آن است که Resident Evil 9 تابستان امسال معرفی نخواهد شد و عرضه آن تا اواخر سال 2025/2026 به تعویق خواهد افتاد.


و دهکده مقیم شیطان سه سال از انتشار آن می گذرد و به طور مکرر اطلاعاتی در مورد جانشین آن منتشر می شود. Resident Evil 9 این بازی روز به روز در حال رشد است، اما با توجه به گزارش های متناقض در مورد زمان معرفی، به نظر می رسد این بازی زودتر از حد انتظار معرفی شود.

برجسته شدن بازی Resident Evil Insider Dusk Golem، که مسئول اصلی گزارش های متناقض فوق الذکر است، در اوایل سال جاری ادعا کرد: Resident Evil 9 انتشار و معرفی هر دو به تعویق افتاده بود، اما شرکت بلافاصله پس از آن ادعا کرد که بازی واقعاً به تعویق نیفتاده است و قصد دارد تا در ماه مه قبل از انتشار در ماه ژانویه، معرفی شود.

اکنون به نظر می رسد که افشاکننده به جهت دیگر بازگشته است. Dusk Golem اخیراً در توییتر ادعا کرد: Resident Evil 9 در نهایت یک تاخیر داخلی وجود داشت. به گفته این لیکر، بازی قرار نیست تابستان امسال معرفی شود و کپکام عرضه بازی را تا اواخر سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ به تعویق انداخته است.

قبلا در نشت، Resident Evil 9 توسعه از سال 2018 در حال انجام است، و آن را طولانی ترین چرخه توسعه در تاریخ این سری و همچنین بزرگترین بودجه توسعه تا به حال برای یک عنوان واحد تبدیل کرده است.

از طرفی منبع نشتی است Resident Evil 9, Capcom در حال حاضر است خطر زیستی صفر و کد رزیدنت اویل: ورونیکابا این حال، خودی ها می گویند که برخلاف تصور رایج، رزیدنت اویل 5 و اصل بازی Resident Evil در حال انجام نیست.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید