“رزیدنت اویل 9” به زودی اکران خواهد شد و برای اکران در ژانویه 2025 برنامه ریزی شده است – شایعه


و دهکده مقیم شیطان سه سال پس از تولد، تقاضا برای ورود اصلی جدید در سری معروف ترسناک بقا کپکام روز به روز در حال افزایش است و به نظر می رسد کپکام به زودی به طرز شگفت انگیزی پاسخ خواهد داد. این به گفته افشاگر برجسته داسک گولم است که اخیراً آخرین شایعه را در توییتر به اشتراک گذاشته است. Resident Evil 9 اینکه می‌توان آن را فراتر از سال 2025 به تعویق انداخت، نادرست بود.

طبق گفته Dusk Golem، این بازی در واقع “به زودی” معرفی و سپس در ژانویه 2025 منتشر خواهد شد. البته، مانند همه موارد درز، این هرگز نباید اعلام می شد. برنامه‌ها همیشه در معرض تغییر هستند، بنابراین به عنوان یک تاریخ مشخص در نظر گرفته می‌شود، اما افشاکننده می‌گوید اگر از این مرحله به بعد همه چیز طبق برنامه پیش برود، این همان چیزی است که کپکام قصد دارد دنبال کند.

فاش کننده همچنین بسیاری از جزئیات دیگر را که در گذشته ادعا شده بود، تکرار کرد.در آن زمان Resident Evil 9 این بازی بیش از هر بازی قبلی این سری در حال توسعه بوده است و همچنین دارای بیشترین بودجه توسعه است. بازی Resident Evil بازی ها تا الانافشاکننده قبلاً ادعا کرده است که عنوان به صورت زیر ساخته شده است: جزم اژدها 2 فناوری جهان باز نشان می‌دهد که می‌تواند تجربه‌ای گسترده‌تر و آزادتر از آنچه طرفداران سریال به آن عادت کرده‌اند باشد.

یکی دیگر از جزئیاتی که فاش کننده بار دیگر به آن اشاره کرد این است که Capcom مجموعه جدیدی از عناوین را در اوایل سال 2023 روشن کرده است. بازی Resident Evil بازیطبق گزارش های قبلی، در حال حاضر 5 مورد وجود دارد بازی Resident Evil بازی‌هایی در دست ساخت هستند و گفته می‌شود که برخی از آنها بازسازی شده‌اند.

چه مدت قبل Resident Evil 9 (یا در نهایت چه نامی خواهد داشت) هنوز اعلام نشده است. با این حال، چندین رویداد مهم در هفته‌های آینده برنامه‌ریزی شده‌اند که می‌توانند به عنوان مراحل مناسب عمل کنند، از جمله Summer Game Fest، Xbox Games Showcase و طبق گزارش‌ها یک PlayStation Showcase.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید