Resident Evil 9 در سال 2025 منتشر می شود، به احتمال زیاد در سال 2024 رخ می دهد – شایعات


از سال 2017، Capcom یک ابتکار بزرگ جدید را انجام داده است.بازی Resident Evilفرقی نمی‌کند بازسازی‌ها، ورودی‌های اصلی جدید یا DLC باشند، تقریباً هر سال منتشر می‌شوند. اوایل امسال،بازی Resident Evil 4بازسازی عالیResident Evil Village: Winter’s Expansion. اما با توجه به این واقعیت که این آخرین ورودی اصلی جدید در این سری است،دهکده رزیدنت ایول، اکنون چند سالی می گذرد، بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری شروع به تعجب کرده اند که شماره بعدی کی خواهد بودREبه شما اقساط پرداخت خواهد شد.

به گفته افشاگر برجسته داسک گولم، به نظر می رسد که تا رسیدن به این هدف بسیار دور باشد. Dusk Golem اخیراً در مورد سرور The Snitch’s Discord (به اشتراک گذاشته شده در Reddit) سخنرانی کرد و بر اساس اطلاعات اخیر دریافت شده از یک منبع “موثق” ادعا کرد:رزیدنت اویل 9انتظار می رود در سال 2025 و با اعلام احتمالی در سال 2024 عرضه شود.

نشت نیز به شدت نشان می دهد که بازی Resident Evil 4دارای یک توسعه گسترده پولی است که بر روی آدا ونگ متمرکز شده است جاده های جداگانه،بنابراین ممکن است کپکام از آن برای پر کردن شکاف بین بازی های جدید در سال آینده استفاده کند.

Dusk Golem قبلا ادعا کرده بودرزیدنت اویل 9از سال 2018 در حال توسعه است و احتمالاً می تواند آخرین بازی شماره گذاری شده در این سری باشد.

در همین حال، طبق گفته Dusk Golem، کپکام در پایان سال جاری میلادی یک بازی جدید بزرگ را نیز معرفی خواهد کرد که برای انتشار در پاییز سال 2024 برنامه ریزی شده است.فاش کننده هیچ اشاره ای به این که این عنوان در مورد چیست ارائه نکرده است، اما طرفداران امیدوارند بالاخره زمان آن فرا رسیده باشد.دنیای شکارچی هیولادنباله ای که مدت ها منتظرش بودیم.

البته، مانند هر شایعه ای تایید نشده، بهتر است این مورد را تا زمانی که اعلامیه رسمی از سوی کپکام منتشر نشود، با کمال میل همراهی کنید. منتظر بروزرسانی های بیشتر در هفته ها و ماه های آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *