«رزیدنت اویل 9» توسط کارگردان «رزیدنت اویل 7» ساخته می‌شود.


این است Resident Evil 9 پیش از این هرگز مورد سوال قرار نگرفته بود و پس از یک سری افشاگری در مورد آن، کپکام رسما تایید کرد که بازی واقعاً در حال توسعه است.

در نمایشگاه Capcom Next Summer روز پیش، رزیدنت اویل 7، خط اصلی زیر است بازی Resident Evil بازی در حال حاضر در حال توسعه است و او به عنوان کارگردان بازخواهد گشت. Resident Evil Revelations همچنین، رزیدنت اویل 5 بازی بعدی این سری “جدی” خواهد بود، اگرچه هنوز نمی توان جزئیات را فاش کرد.

“ما جدید هستیم بازی Resident Evilناکانیشی گفت: «فکر کردن به اینکه بعد از آن چه باید کرد واقعاً سخت بود. 7. اما آن را پیدا کردم. صادقانه بگویم، احساس می‌کنم که محتوایی است. من هنوز نمی توانم جزئیات را به اشتراک بگذارم، اما لطفا منتظر روزی باشید که بتوانم. ”

Resident Evil 9 (یا هر نام دیگری که در نهایت نامیده می شود) از سال 2018 در حال توسعه بوده است و طبق گزارش ها طولانی ترین چرخه توسعه و بزرگترین بودجه تا کنون را خواهد داشت. بازی Resident Evil این بهترین بازی ساخته شده است. طبق گزارشات، از فناوری جدید جهان باز RE Engine استفاده خواهد شد. جزم اژدها 2.

با توجه به افشای اطلاعات اخیر، Resident Evil 9 این فیلم دچار تاخیرهای داخلی شده است و در حال حاضر برای انتشار در اواخر سال 2025 یا اوایل سال 2026 هدف گذاری شده است. علاوه بر این، گفته می شود که Capcom در حال توسعه نسخه بازسازی شده است. خطر زیستی صفر و کد ورونیکاشایعاتی مبنی بر بازسازی آن وجود دارد Resident Evil 1 و پنج ظاهرا هنوز توسعه نیافته است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید