«رزیدنت اویل 4: راه‌های جداگانه» جزئیات جدیدی از جمله تفنگ آدا و آلبرت وسکر را فاش می‌کند.


بازی Resident Evil 4 بازسازی عالی در هفته‌ها و ماه‌های آینده حاوی تعداد زیادی محتوای جدید خواهد بود. نه تنها حالت VR انحصاری برای PlayStation VR2 است که در زمستان امسال منتشر می شود، بلکه این بازی همچنین شامل یک به روز رسانی رایگان برای حالت Mercenaries است. راه های جداگانهانتظار می رود هر دو ظرف یک هفته وارد شوند.

و همزمان با اعلام DLC، Capcom همچنین جزئیات جدیدی را در مورد آنچه DLC در به‌روزرسانی منتشر شده در بلاگ پلی‌استیشن به ارمغان می‌آورد، فاش کرد.به عنوان کسی که نسخه اصلی را بازی کرده است راه های جداگانه همانطور که می دانید، گسترش بر روی Ada Wong متمرکز خواهد شد و داستان او در کنار ماموریت خود لئون برای نجات دختر رئیس جمهور روایت می شود.

علاوه بر آدا، این الحاقیه شخصیت های مهم تری را نیز در قالب لوئیس سرا معرفی می کند که نقش مهمی در بازی پایه ایفا می کند و همدست آدا در الحاقیه می شود. و البته، آلبرت وسکر، آنتاگونیست سریال و مردی که در پشت ماموریت آدا قرار دارد، وجود دارد.

در این میان، از نظر گیم پلی، مکانیزم هایی مانند چاقو و سلاح هایی که بازیکنان از بازی پایه به یاد دارند، باز خواهند گشت و همچنین راه های جداگانه همچنین، آدا را به یک تفنگ قاتل مجهز کنید. این نه تنها به شما امکان می‌دهد به مکان‌های خاصی برسید که در غیر این صورت غیرقابل دسترس هستند، بلکه به شما امکان می‌دهد «دشمنان را از دور بکشید و حملات غوغایی دوربردی را انجام دهید».

اسکرین شات های جدیدی از نسخه توسعه یافته نیز منتشر شده است. آن را در زیر بررسی کنید.

Resident Evil 4: Separate Ways این بازی در تاریخ 21 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC منتشر خواهد شد و قیمت آن 9.99 دلار خواهد بود.

Resident Evil 4 Separate Ways
Resident Evil 4 Separate Ways
Resident Evil 4 Separate Ways
Resident Evil 4 Separate Ways
Resident Evil 4 Separate Waysنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *