تریلر معرفی Resident Evil 4: Separate Ways انتشار قریب الوقوع را تبلیغ می کند


بازی Resident Evil 4 این بازسازی به راحتی یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده تا کنون در سال جاری است (که با توجه به تعداد بازی‌های فوق‌العاده‌ای که در سال 2023 بازی کردیم بسیار زیاد است). در توسعه های پرداختی، راه های جداگانهبه تازگی اعلام شده است و قبل از انتشار قریب الوقوع آن، Capcom تریلر معرفی خود را منتشر کرده است.

راه های جداگانهمشابه اپیزودهای اضافی با عنوان مشابه از بازی اصلی، بر روی آدا وانگ تمرکز می‌کند و او را به عنوان قهرمان قابل بازی بازی می‌کند و طرف داستان را بازگو می‌کند. در حالی که لئون تلاش می کند تا اشلی را پیدا کند و نجات دهد، آدا که توسط آلبرت وسکر مرموز فرستاده شده است، با لوئیس سرا برای بازیابی امبر همکاری می کند، اما او با مشکلات زیادی برای خودش روبرو می شود. تریلر نگاهی اجمالی به داستان او و آنچه بازیکنان می توانند از عناصر گیم پلی جدید الحاقیه انتظار داشته باشند را ارائه می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

Resident Evil 4: Separate Ways در 21 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC منتشر شد. در همین حال، بازی Resident Evil 4 حالت VR منحصراً برای PS VR2 نیز در زمستان امسال اضافه خواهد شد. می توانید نقد و بررسی بازی پایه ما را در اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *