Resident Evil 4 دشمن جدیدی به نام Brute را نشان می دهد که چکش سر گاو را به دست می گیرد


Capcom به ایجاد تغییرات و اضافات لیبرال معروف استبازی Resident Evilاگرچه به نظر می رسد بازسازی و آینده استبازی Resident Evil 4قرار است بازسازی بسیار وفادارتر از نسخه اصلی نسبت به نسخه قبلی خود باشد، اما همچنان از بسیاری جهات یک تجربه توسعه یافته و پیشرفته خواهد بود. یکی از آنها توسط Capcom به عنوان بخشی از پوشش انحصاری مداوم بازی Informer از بازی فاش شد.

این دشمن جدید که با نام The Brute شناخته می شود، یک روستایی بزرگ و عضلانی است که در نبرد از یک پتک با اندازه مناسب استفاده می کند و سر یک گاو مرده را به عنوان ماسک می زند. ویدیوی زیر را تماشا کنید تا دشمن جدید وحشتناک را در عمل ببینید.

مدیر هنری هیروفومی ناکائوکا نیز در گفتگو با Game Informer در مورد فرآیند طراحی دشمن و دلیل ایجاد آنها در وهله اول صحبت کرد. او گفت: «زمینه خلق این شخصیت فقط به این دلیل نبود که می‌خواستیم یک شخصیت جدید اضافه کنیم. این شخصیت در اواخر توسعه ایجاد شد.

اما در حین بازی، احساس کردم قسمت‌هایی وجود دارد که می‌خواهم دشمنی متفاوت، قوی‌تر، سخت‌تر، شاید چیزی شبیه چکش را تحت کنترل بگیرم. نه به این دلیل که من یک شخصیت جدید می خواستم.”

و چرا The Brute سر گاو می پوشد؟ توضیح داد که وجود دارد، و Brute در نهایت گفت:بازی Resident Evilتعبیر کائنات از چیستی دشمنی مانند مینوتور.

سایر جزئیات جدیدبازی Resident Evil 4 همچنین اخیراً ظاهر شد و جزئیات حذف QTEها، تغییرات ایجاد شده در گیم پلی اشلی و موارد دیگر را توضیح داد.

بازی Resident Evil 424 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC در دسترس است. گفته می‌شود اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در اواخر این ماه فاش می‌شود، با نشت‌های اطلاعاتی نشان می‌دهد که Capcom در حال برنامه‌ریزی یک رویداد رسانه‌ای نامشخص است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید