Resident Evil 4 و Resident Evil Village به لیست بازی‌هایی می‌پیوندند که برای آیفون 15 پرو عرضه می‌شوند


مطابق با اطلاعیه های اخیر هر دو Assassin’s Creed Mirage به طور مشابه کات کارگردان Death Stranding Capcom نیز به بحث برای iPhone 15 Pro پیوسته و موارد زیر را اعلام کرده است: بازی Resident Evil 4 و دهکده مقیم شیطان انتظار می‌رود این گوشی در اواخر سال جاری روی گوشی هوشمند پرچمدار بعدی ظاهر شود.

Capcom می‌گوید که هر دو عنوان Resident Evil به‌طور بومی روی سخت‌افزار گوشی‌های هوشمند اجرا می‌شوند، تا حد زیادی به لطف تراشه جدید A17 Pro آیفون 15 پرو. سخت افزار این تلفن هوشمند دارای پشتیبانی از ردیابی پرتو و همچنین ابزارهای ارتقاء مقیاس مشابه FSR AMD و DLSS Nvidia است.

در سری اخیر بازی هایی که برای آیفون 15 پرو معرفی شده است، بازی Resident Evil 4 قطعا از نظر بصری تاثیرگذارترین آنهاست. این بازی در اوایل سال جاری برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. بازی Resident Evil 4 در ماه جولای بیش از 5 میلیون نسخه فروخت و به یک نقطه عطف بزرگ رسید.

برای اطلاعات بیشتر، بازی Resident Evil 4، بررسی ها را بررسی کنید.شما همچنین می توانید بخوانید دهکده مقیم شیطان در بررسی زمانی که بازی منتشر شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *