Resident Evil 4 Remake پرفروش‌ترین بازی بریتانیا در ماه مارس بود


GSD آخرین داده‌ها را برای فروش نرم‌افزارهای فیزیکی و دیجیتالی در بریتانیا در ماه مارس (از طریق GamesIndustry) و کپکام مورد تحسین منتقدان منتشر کرد.بازی Resident Evil 4روند رسیدگی را شکست. این بازی با وجود عرضه در اواخر ماه، پرفروش‌ترین بازی در این ماه در منطقه بود.فروش چندان قوی نبوددهکده رزیدنت ایولو در سال 2019Resident Evil 2مدیریت شد اما از سال 2020 پیشی گرفت RE3بازسازی 65 درصد فروش برای پلی استیشن، 20 درصد برای ایکس باکس و 15 درصد برای رایانه های شخصی بوده است. Capcom اخیراً اعلام کرده است که این بازی تاکنون بیش از 4 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

چندین نسخه جدید دیگر نیز خوب عمل کردند.WWE 2K23 چهارمین بازی پرفروش ماه در بریتانیا بود، اگرچه فروش اولین بار نسبت به عنوان سال گذشته 20 درصد کاهش داشت. در عین حال،metroid prime بازسازی شده استدر ماه فوریه به صورت دیجیتالی راه اندازی شد و در ماه مارس نیز راه اندازی فیزیکی داشت. فروش فیزیکی به تنهایی در رتبه نهم نمودار ماهانه قرار گرفت.

در جای دیگر،میراث هاگوارتزتاکنون بیش از برخی از پرفروش ترین بازی های سال 2022 فروخته است و در رتبه دوم قرار گرفته است.حلقه بزرگ وLEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

از نظر سخت افزاری، PS5 پرفروش ترین کنسول ماه و سه ماهه اول سال بود. بیشتر بدانید.

می توانید 10 نرم افزار برتر کامل را در زیر بررسی کنید.

نهعنوان
1.بازی Resident Evil 4
2.میراث هاگوارتز
3.FIFA23
چهارWWE 2K23
پنج.سرقت بزرگ خودکار 5
6.چیا
7.Call of Duty: Modern Warfare 2
8.رستگاری مردگان قرمز 2
9.Metroid Prime Remastered*
ده.NBA 2K23

*داده های دیجیتال در دسترس نیستنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید