Resident Evil 4 Remake: Mercenaries Character Rendering Data Mining، شامل اضافات جدید – شایعات


بازسازی رزیدنت اویل 4 اولین به روز رسانی محتوای اصلی خود را پس از عرضه برای The Mercenaries در 7 آوریل دریافت خواهد کرد. Capcom چیز زیادی در مورد این حالت فاش نکرده است، اما گزارش شده است که استخراج کنندگان داده، به ویژه @biohazardoctor در توییتر، رندرهای کاراکتر موجود را پیدا کرده اند. ممکن است اسپویلرها دنبال شوند، بنابراین اگر می‌خواهید غافلگیر شوید به اینجا بازگردید.

دو نسخه از Leon S. Kennedy (Rregular and Mafia Outfit) و Ada Wong (Default and Dressed Variation) وجود دارد. آلبرت وسکر، جک کراسر و هنک نیز در آن حضور دارند. طرفداران متوجه خواهند شد که این فهرست در بازی اصلی نیز موجود است.

با این حال، به نظر می رسد یک اضافه جدید وجود دارد: لوئیس سرا. درست است. متحد لئون، که به راحتی قهرمانان را در کمپین پنهان می کرد، در نهایت قابل بازی است.

این مقداری نمک را حداقل به عنوان تاییدیه رسمی کپکام در نظر بگیرید. لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید. بازسازی رزیدنت اویل 4 برای Xbox Series X/S، PS5، PC و PS4 موجود است. با The Mercenaries یک حالت VR رایگان برای PlayStation VR2 دریافت کنید. جاده های مجزا، شایعه شده است که یک کمپین جانبی متمرکز بر Ada Wong، DLC های پولی هنگفتی را در سال جاری پس از اینکه یک دیتامینر مرجعی را در پرونده پیدا کرد، عرضه می شود. بیشتر بدانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *