Resident Evil 4 Remake – Mercenaries در 7 آوریل عرضه می شود


کپکام بازسازی رزیدنت اویل 4 اکنون برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. تریلر جدیدی برای جشن عرضه در دسترس است، اما همچنین تایید شده است که The Mercenaries به عنوان DLC رایگان در تاریخ 7 آوریل عرضه خواهد شد.

The Mercenaries یک مینی بازی است که در آن بازیکن قبل از تخلیه با هلی کوپتر، دشمنان را می کشد تا امتیاز کافی کسب کند. شکست دادن چندین دشمن پشت سر هم باعث ایجاد یک ترکیب ترکیبی می شود و رئیس یک عدد حیرت انگیز را آزاد می کند. همچنین می توانید برای تمدید جلسه خود پاداش های زمانی دریافت کنید.

نسخه اصلی 2005 دارای پنج شخصیت قابل بازی با سلاح ها، آیتم ها و توانایی های مختلف بود. Capcom تأیید نکرده است که آیا حالت در نسخه بازسازی شده یکسان خواهد بود یا خیر، اما با این وجود ما مشتاقانه منتظر آن هستیم.

برای اطلاعات بیشتر، بازسازی رزیدنت اویل 4، بررسی های ما را بررسی کنید. محتوای انحصاری PlayStation VR2 نیز در دست توسعه است و به صورت رایگان منتشر خواهد شد. جاده های جداگانهشایعه شده است که یک کمپین کوچک با بازی آدا ونگ در اواخر امسال به عنوان DLC پولی راه اندازی می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید