Resident Evil 4 Remake بیش از 3 میلیون نسخه در دو روز اول فروخت


بازسازی رزیدنت اویل 4هفته گذشته در سراسر جهان عرضه شد و به طور گسترده توسط منتقدان و بازیکنان مورد تحسین قرار گرفت. جای تعجب نیست که این میزان موفقیت در فروش بازی نیز منعکس شده است.

کپکام اعلام کرد که این بازسازی تنها در دو روز پس از انتشار بیش از 3 میلیون نسخه فروخت.این بدان معناست که فروش خارج از دروازه از سایر فروش های اخیر پیشی گرفته است.بازی Resident Evilبازی مدیریت شد. 2021دهکده رزیدنت ایولبیش از دو روز طول کشید، اما ما در زمان عرضه 3 میلیون دستگاه فروختیم.در همین حال، 2020sResident Evil 3این بازسازی در پنج روز اول، اما در سال 2019، بیش از 2 میلیون نسخه فروختResident Evil 2این بازسازی در هفته اول بیش از 3 میلیون نسخه فروخت.

این بازی قطعاً شایسته موفقیت است. در بررسی بازسازی، امتیاز 10/10 را به آن دادیم.بازی Resident Evil 4 این کاملاً لحن و نقاط قوت بازی اصلی را به تصویر می‌کشد، در حالی که آن را به روش‌های واقعا معنی‌داری بهبود می‌بخشد. بازسازی، و بازی Resident Evil کل فرنچایز ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

این بازی همچنین از نظر فروش فیزیکی در صدر جدول هفتگی بریتانیا قرار گرفت و از بزرگترین عرضه این سری تا کنون در Steam لذت برد.

در همین حال، هنوز محتوای زیادی برای طرفداران نسخه بازسازی شده وجود دارد که منتظر آن باشند. حالت مورد علاقه طرفداران The Mercenaries به عنوان DLC رایگان در تاریخ 7 آوریل اضافه خواهد شد. یک نشت داده‌کاوی اخیر، رندر شخصیت‌ها و توصیف شخصیت‌ها و مراحل قابل بازی حالت را نشان داد. علاوه بر این، محتوای رایگان انحصاری PlayStation VR2 نیز در دست توسعه است.

نشت ادعا می کند کمپین متمرکز بر آدا ونگجاده های جداگانههمچنین در آینده به عنوان DLC پولی منتشر خواهد شد و داده کاوی اخیر شواهدی از آن را آشکار کرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید