Resident Evil 4 Remake: Separate DLC قرار است اواخر امسال منتشر شود – شایعات


بازسازی رزیدنت اویل 4این بازی تنها چند هفته پیش عرضه شد و حتی در وضعیت فعلی خود یک بازی متراکم است، اما با توجه به استقبال خوب از آن، تعجبی ندارد که طرفداران در حال حاضر بیشتر می خواهند. در واقع، به نظر می رسد که در واقع بازی های بیشتری در راه است.از RE4یک کمپین کوچک متمرکز بر آدا ونگجاده های جداگانههمچنین کار روی بازسازی به عنوان DLC پولی در حال انجام بود، اما ارجاعاتی به آن در فایل های بازی توسط یک دیتامینر نیز یافت شد.

کی بیرون میاد خب، طبق گفته Dusk Golem،دهکده رزیدنت ایولو DLC پس از راه اندازی،گسترش زمستان هابه گفته خودی ها، Shadows of Rose و غیرهدهکدهDLC تنها پس از راه اندازی خود بازی پایه وارد توسعه شد.جاده های جداگانهمن از قبل از انتشار روی آن کار کردمبازی Resident Evil 4بازسازی و همیشه بخشی از برنامه بود. طبق گزارش‌ها، این DLC در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد و از «موانع توسعه پیش‌بینی نشده» جلوگیری می‌کند.

جالب است که این ممکن است تنها محتوای تازه نباشدبازسازی رزیدنت اویل 4در چند ماه آینده آن را دریافت خواهم کرد. Dusk Golem نیز به تازگی The Mercenaries را به عنوان DLC رایگان برای بازسازی امروز منتشر کرده است.جاده های جداگانهدر همین حال، Capcom نیز قبلا تایید کرده بود که در حال کار بر روی محتوای انحصاری PlayStation VR2 برای بازی است که به عنوان DLC رایگان نیز منتشر خواهد شد.

بازسازی رزیدنت اویل 4در PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC موجود است. بررسی ما از این بازی را اینجا بخوانید.کپکام امروز اعلام کرد که این بازی تنها در دو هفته از انتشار خود بیش از 4 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *